• Aug : 16 : 2019 - Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Kraków
  • Aug : 16 : 2019 - Odburzanie
  • Aug : 16 : 2019 - Pomoc psychologiczna Lublin
  • Jul : 24 : 2019 - Spaghetti carbonara
  • Jul : 15 : 2019 - Ortopeda
Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym panaceum na wstydliwe bolączki kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie wiele opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco poprawią komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Efektem może być polepszenie jakości życia oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut może wyeliminować Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Odburzanie

Posted on Aug - 16 - 2019

0 Comment

Pomoc psychologiczna Lublin

Posted on Aug - 16 - 2019

0 Comment

Spaghetti carbonara

Posted on Jul - 24 - 2019

Comments Off

Ortopeda

Posted on Jul - 15 - 2019

Comments Off

Suplementy.Expert

Posted on Jun - 4 - 2019

Comments Off

Likwidacja blizn potrądzikowych Kraków

Posted on Jul - 22 - 2018

Comments Off

Kriolipoliza

Posted on May - 17 - 2018

Comments Off

W jaki sposób mężczyzna...

Posted on Sep - 1 - 2018

Comments Off

Dlaczego tak naprawdę warto...

Posted on Jul - 10 - 2018

Comments Off