• Nov : 15 : 2019 - Oczyszczacz lifaair
  • Nov : 12 : 2019 - Pracownia relacje
  • Oct : 31 : 2019 - terapia alkoholowa kraków
  • Oct : 23 : 2019 - Świece sojowe
  • Oct : 17 : 2019 - usg warszawa
Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym panaceum na wstydliwe bolączki kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie wiele opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco poprawią komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Efektem może być polepszenie jakości życia oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut może wyeliminować Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Medi-lab

Posted on Feb - 18 - 2020

Comments Off on Medi-lab

Concrete in a roll

Posted on Feb - 17 - 2020

Comments Off on Concrete in a roll

Rękawice robocze

Posted on Feb - 14 - 2020

Comments Off on Rękawice robocze

Tuja szmaragd gdzie kupić

Posted on Feb - 6 - 2020

Comments Off on Tuja szmaragd gdzie kupić

Franczyza konopie

Posted on Jan - 30 - 2020

Comments Off on Franczyza konopie

meble kuchenne kraków

Posted on Dec - 28 - 2018

Comments Off on meble kuchenne kraków

Świece sojowe

Posted on Oct - 23 - 2019

Comments Off on Świece sojowe

Mieszkaniowe inspiracje

Posted on Jan - 10 - 2020

Comments Off on Mieszkaniowe inspiracje

Arkadiusz Nagiec

Posted on Dec - 31 - 2019

Comments Off on Arkadiusz Nagiec

terapia alkoholowa kraków

Posted on Oct - 31 - 2019

Comments Off on terapia alkoholowa kraków